1. Ana Sayfa
  2. Apple

İphone Çift Hatlı Telefonlar Hangileri?

İphone Çift Hatlı Telefonlar Hangileri?
0

İphone Çift Hatlı Telefonlar Hangileri?

İPhone çift hatlı telefonlar, iki farklı SIM kartı destekleyen cihazlardır. Bu özellik, özellikle iş veya seyahat amaçlı kullanım için oldukça yararlıdır. İPhone çift hatlı telefonlar, kullanıcıların aynı cihaz üzerinden farklı operatörlerin hizmetlerinden faydalanmasına olanak tanır. İşte, İPhone çift hatlı telefonlar hangileri ve bunlar hakkında bilmeniz gerekenler:

  1. İPhone XS ve XS Max

İPhone XS ve XS Max, çift SIM kart özelliği ile birlikte sunulan ilk İPhone modelleridir. Bu cihazlar, bir nano-SIM kartı ve bir eSIM kartı destekler.

  1. İPhone XR

İPhone XR, çift SIM kart özelliğine sahip bir diğer İPhone modelidir. Bu cihaz, bir nano-SIM kartı ve bir eSIM kartı destekler.

  1. İPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max

İPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max, çift SIM kart özelliği ile birlikte sunulan diğer İPhone modelleridir. Bu cihazlar, bir nano-SIM kartı ve bir eSIM kartı destekler.

  1. İPhone 12, 12 Mini, 12 Pro ve 12 Pro Max

İPhone 12, 12 Mini, 12 Pro ve 12 Pro Max, çift SIM kart özelliğine sahip bir diğer İPhone modelidir. Bu cihazlar, çift SIM desteğini hem Çin’de hem de diğer ülkelerde sunar. İPhone 12 modelleri, bir nano-SIM kartı ve bir eSIM kartı destekler.

  1. İPhone SE (2. nesil)

İPhone SE (2. nesil), çift SIM kart özelliğine sahip son İPhone modelidir. Bu cihaz, bir nano-SIM kartı ve bir eSIM kartı destekler.

Sonuç olarak, İPhone çift hatlı telefonlar, iki farklı SIM kartı destekleyen cihazlardır. İPhone XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max ve SE (2. nesil), çift SIM kart özelliği ile birlikte sunulan İPhone modelleridir. İPhone çift hatlı telefonlar hangileri ve iş ya da seyahat amaçlı kullanımda kullanıcılara ne tarz yararlar sağlar, yazımızda hepsini bulabilirsiniz.

 

wmtr
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Bu web sitesi sizlere karşılıksız gönüllü olarak hizmet etmeyi hedefler. Bünyesinde olabildiğince gereksiz içeriklerden uzak durmayı benimser. Sizde yapacağınız kısa bir yorumla yazarlarımıza motivasyon sağlayabilir onları destekleyebilir varsa sorunuzu yorum kısmından iletebilirsiniz.

Yorum Yap