Web Analytics

2021 iPad Pro Ek Özellik Detayları

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell

2021 iPad Pro Wi-Fi 6 Desteği​

Tabletlerde değişen ve gelişen diğer özelliklerle devam ediyorum. Hücresel veri modeli de olan seride Wİ-Fi konusunda daha iyi bir deneyim elde edildiğinin altını çizmek isterim.

Wi-Fi 6 destekli olan tablet modelinde, amaç en hızlı bağlantıyı elde etmek olmuş. Bağlantı hızları konusunda da Apple iddialı açıklamalar yapmıştı. Aynı şey yeni LTE sistemi için de geçerli.

Thunderbolt Bağlantı Noktası Desteği​

2021 iPad Pro, bağlantı noktalarında da sınır atlıyor. Kablolu bağlantı daha önce hiçbir iPad modelinde bu kadar hızlı olmamıştı. Çok büyük boyutta içerikleri anında aktarmanızı sağlayan bağlantı 40 Gbps ye kadar bant genişliği sunuyor.

Çok iyi bir değer. Bu sayede Pro Display XDR ekran ile bağlantı kurmak ve 6K çözünürlük almanın da mümkün olduğu açıklandı.

2021 iPad Pro Şarj Özellikleri​

Böyle bir cihaz sunuyorsanız ve M1 işlemciye de güveniyorsanız, hızlı şarj sunmanız lazım. Öyle de yapılmış ve hızlı şarj desteğine yer verilmiş. İki cihazda da 20W hızlı şarj özelliği bulunuyor.

4 Hoparlör Desteği​

2021 iPad Pro incelemesi için ufak detaylardan devam edelim. Tasarım kısmında söylediğimiz gibi yeni modelde artık 4 hoparlör var. 2 tanesi alt kısımda ve 2 tanesi üst kısımda olmak üzere bu 4 hoparlör çok iyi bir ses deneyimi sunulmasını sağlıyor.

Sadece donanım olarak bakmayın. İki modelde de Dolby Atmos ses desteği de bulunuyor. Yani sinema kalitesinde bir ses deneyimi demek.

5 Mikrofon Desteği​

Bir taraftan 4 hoparlör için destek verilirken bir taraftan ise 5 mikrofona yer veriliyor. Görüntülü görüşmelerde ve video kayıtlarında sesi en iyi şekilde almak için stüdyo kalitesinde 5 mikrofon sunulmakta.

Yine iPad gibi profesyonel bir üründe görmeyi beklediğimiz detay özellikler arasında. Olmazsa olmazlardan değil ama çok önemli bir artı olduğunu da eklemek lazım. Hele ki görüntülü görüşme ve uzaktan bağlantıların bu kadar önemli olduğu şu günlerde.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst