Among Us

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Online mobil oyunlar arasında son derece popüler bir isim ile devam ediyoruz. Among Us’ı tanıtmaya gerek bile olduğunu düşünmüyoruz. Ancak kısaca bahsetmek gerekirse belli kişilerin sahtekar, belli kişilerin ise ekibin bir parçası olarak yer aldığı uzay gemimizi, çeşitli görevler yaparak düzeltmeye çalışıyoruz. Ancak aramızdaki sahtekarlar, ekibin üyelerini öldürmeye çalışıyor. Üstelik bunu gizli olarak yapmaya çalışıyorlar.

Ölü bir beden bulunduğunda tüm üyeler toplanıyor ve bir kişiyi gemiden göndermek için oylama yapıyorlar. Eğer gönderdikleri kişi sahtekar ise oyun kazanılıyor. Ancak sahtekar sona kalırsa oyunu o kazanıyor. Ayrıca toplantı yapmak için ölü bir beden görmeye ihtiyaç duyulmuyor. Sadece sahtekarların gezebildiği havalandırma kanallarından çıkan bir kişiyi görürseniz veya birinin sahtekar olduğundan şüphelenirseniz acil bir toplantı da oluşturabiliyorsunuz.

Oyunu hem yerel bir ağ üzerinden, hem de çevrim içi olarak oynamak mümkün. Bir başka deyişle Among Us, online mobil oyunlar arasında yer alıyor. Ayrıca oyunda tek başınıza oynayabileceğiniz egzersiz modları da mevcut.

Oyuna başlamayı beklerken karakterinize çeşitli şapkalar, renkler, evcil hayvanlar gibi özelleştirmeler uygulayabiliyorsunuz.

Kalabalık arkadaş gruplarıyla son derece zevkli, yalnız oynarken de oldukça eğlenebileceğiniz Among Us Android ve iOS sürümleri, App Store ve Google Play Store’da ücretsiz olarak bulunuyor. Ayrıca oyunun bilgisayar sürümünü Steam üzerinden satın alabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst