Apex Legends Mobile

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi mobil oyunlar listemizde yer alan Apex Legends Mobile, PC sürümünün mobile indirgenmiş versiyonu şeklinde açıklanabilir. Oynanışı ile sizi saatler boyunca telefon karşısına kilitleyecek olan Apex Legends Online, birbirinden farklı modlarıyla son derece eğlenceli bir deneyim sağlıyor.

EA tarafından geliştirilen Apex Legends Mobile, temelinde bir nişancı ve aksiyon oyunu olarak ifade edilebilir. Özellikle rekabetçi bir deneyim sunan oyunda taktik çok büyük bir önem taşıyor. Oyunun modları arasında battle royale başı çekiyor.

Klasik bir battle royale oynanışı ile karşımıza çıkan Apex Legends Mobile iki farklı HUD ile oyunculara alternatif de tanıyor. Böylece birinci ya da üçüncü şahıs oynama seçeneği oyuncuların elinde oluyor. Buna ek olarak birinci şahıs kamerayı seçerseniz rakiplerinizin de aynı kamerayla oynayacağını belirtelim. Ancak üçüncü şahıs seçiminde her iki kamerayı da kullanmak mümkün.

Buna ek olarak oyunda farklı modlar da yer alıyor. Takımlı bir şekilde oynayabileceğiniz bu modlara ek olara pratik yapmak için de bir mod oyunda yer alıyor. Tabii ki bunun yanı sıra farklı karakterler, ödüller ve özel etkinlikler de Apex Legends Mobile da mevcut. Tüm bu özellikleriyle Apex Legends Mobil her oyuncunun en azından bir kere göz atması gereken en iyi online mobil oyunlar arasında yer alıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.