Apple AirPods Max

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Teknoloji devi Apple, bir başka kulaklık modeliyle listemizin son sırasında kendisine bir kez daha yer bulmayı başardı. Apple AirPods Max hem Apple’ın hem de kulaklık sektörünün en başarılı kablosuz kulaklık modellerinin başında gelmektedir. Apple, bu kulaklık modelinde birçok özellikle kulaklık kullanıcılarını etkilemeyi başarıyor.

Şirket, AirPods Max modelinde oldukça sade bir tasarım kullanmayı tercih etti. Bunun yanı sıra Apple, geliştirdiği tasarım sayesinde sade fakat şık bir tasarım yaratmayı başardı. Ayrıca Apple, geliştirmiş olduğu tasarımda gri, gümüş, pembe, mavi ve yeşil renk seçeneklerini kullanarak kulaklığın tasarımını ön plana çıkartmayı başardı.

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan Apple AirPods Max, ses performansıyla da oldukça iddialı. Yeni nesil ses teknolojileriyle kullanıcılarıyla buluşan AirPods Max, konumsal ses özelliğine de sahip. Böylece Apple, her türlü ortamda kullanıcılarına yüksek düzeyde ses kalitesi sunmayı başarıyor.

Apple, kulaklığın standart kullanımda yaklaşık 20 saatlik bir kullanım ömrü sunduğunu belirtiyor. Tabii ki bu süre, kullanıcıların kulaklık kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Fakat kulaklığın genel olarak şarj performansı konusunda da başarılı bir iş çıkarttığını söyleyebiliriz. Üst düzey kulaklık modellerinden birisi olan Apple AirPods Max, Türkiye’de 13.500 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Telefon Tavsiyeleri 0 132
Telefon Tavsiyeleri 0 150
Telefon Tavsiyeleri 0 122
Kulaklıklar 0 129
Kulaklıklar 0 145

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.