Web Analytics

Apple Clips Uygulaması Nedir?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Clips uygulaması Apple tarafından yayınlanan bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması. Fakat benzerlerinden biraz farklı olan yeni seri uygulamada sıradan bir resim düzenleme sisteminden farklı bir sistem kullanılıyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar artık resimlerini, videolarını hatta müzik dosyalarını birleştirmeleri sağladığını belirtelim. Tüm bu özellikleri ile beraber video ve fotoğraf oluşturmanızı sağlayan yeni Clips uygulamasının sunduğu özellikler ise bununla sınırlı değil.

Bunun dışında Clips uygulaması sayesinde animasyonlar oluşturmanız, fotoğraflarınızı ve videolarınızı animasyonlarla renklendirmeniz, çizgi romanlar oluşturmanız, konuşma balonları ile resimlere açıklama ya da ifade eklemeniz, animasyonlu posterler hazırlamanız mümkün. Bu kadar geniş bir kullanımı olan Clips uygulamasının tüm bu özellikleri ile beraber Apple kullanıcılarının vazgeçilmez uygulamalarından biri olacağı da kesin.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 19
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 16
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 15
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 18
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 17
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 15
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 18
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 15
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 16
Mehmet Apple Genel 0 369

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst