Web Analytics

Apple Watch Otomatik Antrenman Algılama Ne Sağlar?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Bir antrenmana başladığınız zaman ya da bağımsız bir egzersize başladığınız zaman Apple Watch otomatik antrenman algılama özelliğini kullanmak isteyebilirsiniz.

Bu şekilde saat otomatik olarak antrenmanları algılayacaktır ve sizin herhangi bir antrenman başlangıcı yapmanıza gerek kalmayacak.

Apple Watch Otomatik Antrenman Algılama Ne Sağlar?​

Akıllı saatinizde yer alan bu sistem, watchOS 5 işletim sisteminden sonra hayatımıza girmiş olan bir sistem. Bu sistemde kullanıcılar herhangi bir fiziksel aktiviteye başladıkları zaman, aktivite kısmından herhangi bir egzersiz takip programı başlatmadan otomatik olarak saatin egzersizleri algılaması sağlanıyor.

Bu sayede kullanıcılar bir de egzersiz seçmek için uğramıyor. Mesela koşuya başladığınızda ya da yüzmeye başladığınız zaman aktivite otomatik olarak başlatılıyor ve bu sayede verilerinizin çok daha net bir şekilde tutulması sağlanıyor.


Akıllı saatinizin aktiviteleri tam olarak algılamasını sağlayacak olan sistemin kullanımı da oldukça basit. Kullanıcılar isterlerse bu özelliği açıp kapatabiliyorlar. Ne olduğundan söz ettikten sonra nasıl kullanılacağı konusunda da bilgiler verelim.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst