Apple Watch Ultra (En İyi Akıllı Saat)

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi akıllı saat önerileri listemizin son sırasında Apple’ın yeni üst düzey saati yer alıyor. Apple’ın bir süredir beklenen ve 2022 yılında tanıtmış olduğu Watch Ultra modeli, tasarımından donanımına kadar birçok özelliğiyle adından söz ettirmeyi başardı. Böylece saat, hazırlamış olduğumuz en iyi akıllı saat önerileri listemizde kendisine yer buluyor.

Apple, üretmiş olduğu saatlerin tasarımına büyük önem veriyor. Bu önem, Apple Watch Ultra modelinde de kendisini gösteriyor. Sportif bir tasarıma sahip olan saat, renk seçenekleriyle birlikte oldukça şık duruyor. Bunun yanı sıra Apple, bu modelin dayanıklılığı ile ön plana çıkacağını iddia ediyor. Şirket, hafif bir tasarıma sahip olan saatin sporculara uygun olarak geliştirildiğini söylüyor. Bu doğrultuda Apple Watch Ultra, 100 metre suya ve darbelere dayanıklı bir tasarıma sahip.

Bir akıllı saatin kullanılabilirliğini belirleyen en önemli unsur sahip olduğu uygulamalar oluyor diyebiliriz. Apple, bu konuda da kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmeyi başaracak. Çünkü şirket, Apple Watch Ultra ile birlikte kullanıcılarına gündelik yaşamlarında kullanabilecekleri uygulamalardan gelişmiş sağlık uygulamalarına kadar pek çok uygulama sunuyor.

Saatin donanımına baktığımızda ise Apple, bu modelde 1.92 inç büyüklüğünde Retina OLED bir ekran kullandı. Bunun yanı sıra saatte Apple S8 çip seti yer alıyor. Ayrıca Apple, bu modelde 32 GB dahili depolama alanını kullanıcılarına sunuyor.

Apple, Watch Ultra ile tasarımından donanımına her konuda iddialı bir saati kullanıcılarıyla buluşturdu. Saatin özellikleri göz önüne alındığında Apple Watch Ultra, piyasada yer alan en iyi akıllı saat modellerinin başında geliyor diyebiliriz. Apple, bu saati Türkiye’de 26.999 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Telefon Tavsiyeleri 0 47
Telefon Tavsiyeleri 0 43
Telefon Tavsiyeleri 0 45
Android Uygulamalar 0 45
Akıllı Saatler 0 42

Benzer konular

Üst