Web Analytics

Apple Watch Uygulamalarını Görüntüleme ve Düzenleme

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple Watch akıllı saatinizde uygulamaların nasıl gözükeceğini de siz belirleyebilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz farklı düzenler var. Genel olarak 3 farklı düzene izin veriliyor. Dock, Grid View ve List View düzenlemelerinin yapılabildiğini görüyoruz.

Burada avantajlı olan gösterimin Dock gösterimi olduğunu söyleyebiliriz. Dock, açtığınız son 10 uygulamayı gösteren bir alan sunuyor. En son uygulamalarınızın yanında en sevdiğiniz uygulamalarda görülebiliyor. Yan düğmeye bir kez bastığınız zaman bu görünüme geçebiliyorsunuz.


Liste Görünümleri ve Izgara: Dijital taç tuşunu kullanarak varsayılan görüntüye de geçmeniz mümkün. Bunun için size sunulan ayrıcalıklar var. Varsayılan olarak petek ızgara olarak gösterebileceğimiz yerleşime izin verilir.

Fakat özellikle 38 mm kasalı modellerde grid görünümü pek kullanışlı olmuyor. Genel olarak uygulamaların simgeleri çok daha küçük hale getirildiği için, liste görünümleri kadar kolay görünümler sunulmuyor. Bunun için alfabetik sıralı liste görünümüz biraz daha işlevsel. Her ne kadar grid ızgara görünümü daha şık olsa da.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 19
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 16
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 15
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 9
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 11
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 9
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 9
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 6
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 6
Mehmet Apple Watch 0 348

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst