BADLAND

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi mobil oyunlar listemizin sıradaki oyunu internetsiz oynanabilen BADLAND oluyor. Bir çeşit parkur ve bulmaca oyunu olarak nitelendirebileceğimiz BADLAND, oldukça sıra dışı bir atmosfere sahip.

Oyun temel olarak ilginç fizik mekaniklerine dayanıyor. Oyundaki bazı unsurlar oynanışı tamamen değiştirme potansiyeline sahip. Böylece, saatler süren oynayışın ardından bile oyuncular yeni sürprizler ile karşılaşabiliyor.

Bir tüpten çıkarak başladığımız yolculukta, tekinsiz bir ormanın derinliklerine doğru ilerliyoruz. Bu yolda karşımıza çıkan engeller ve tuzaklara rağmen yola devam ediyoruz. Çevremizdeki görüntüler bazen göze hoş gelse de genel olarak olumsuz bir hissiyat uyandırıyor.

Yüzlerce bölümün bulunduğu oyun son derece eğlenceli bir oynanış sunuyor. Aynı zamanda grafikleri ve müzikleri de oynanışı fazlasıyla destekliyor. Yalnızca bu unsurlar bile oyunu oynamak için bir neden.

Üstelik BADLAND, Android kullanıcıları için Google Play Store’da ücretsiz olarak sunuluyor. Apple tarafında ise biraz daha farklı. App Store’da BADLAND 49,99 TL’ye satışta. Ancak, Apple Arcade kataloğunda BADLAND+’ı oynamak mümkün. Ayrıca, birçok oyunun da bulunduğu Apple Arcade’in fiyatı ise aylık 35 TL olarak belirtiliyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.