Beatstar

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Müzik oyunları birçok kullanıcı tarafından favori oyun türü olarak tanımlanıyor. Beatstar da şu anda en iyi mobil müzik oyunlarından birisi olmasıyla dikkat çekiyor. Yalnızca müzik oyunu demek yeterli olmayabilir çünkü Beatstar aynı zamanda ciddi bir ritim yeteneği de gerektiriyor.

Oyunun temel mantığı çoğu müzik oyunundaki ile aynı. Yukarıdan aşağıya doğru akan nesneler ile zamanı gelince etkileşime girmek. Guitar Hero ya da Band Hero oyunlarında olan oyun mekaniklerinden pek bir farkı yok.

Ancak yine de ufak tefek değişiklikler söz konusu. Bunlardan birisi üçlü dizilim oluyor. Küçük ekranlarda oynanacağı için üç tane nesneye yetecek bir alan söz konusu. Bunun haricinde oyun tabii ki dokunarak oynanıyor.

Oyun mobil cihazlarda oynandığından işin içine farklı kombinasyonlar da dahil oluyor. Beatstar’da bazen sadece kareye dokunmak yeterli olsa da basılı tutmak ya da bir yöne doğru kaydırmak da gerekebiliyor. Oyuna böyle bir çeşitlilik katılması tekdüzeliğin önüne geçmiş.

Oyunla ilgili söylenebilecek bir diğer nokta da oyun içi harcamalar oluyor. Oyunun geliştiricilerinin bu oyundan para kazanmak için eklemesi gereken bir unsur olsa da bu harcamalar can sıkabiliyor. Yine de keyifli bir oynanışın önüne geçmediğini söyleyelim. Ancak yeni şarkılar açmak sandığınızdan biraz daha zor olabiliyor. Beatstar, hem Android hem de iOS platformu için ücretsiz olarak indirilebiliyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.