Bundle

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi haber uygulamaları listemizin üçüncü sırasında yer alan uygulama ise Bundle oluyor. Bundle, Türkiye’de faaliyet gösteren haber uygulamaları arasında en popülerlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikleri sayesinde her gün binlerce kişinin gündemi takip etmesini sağladığını da belirtelim.

Pek çok haber uygulaması gibi Bundle da kişiye özel bir akış oluşturmaya olanak sağlıyor. My Bundle özelliği sayesinde kullanıcının ilgisini çeken konu başlıklarını ve alanları seçmesi mümkün hale geliyor. Ayrıca haber kaynağı seçme şansı da My Bundle özelliğinde mevcut. Buna ek olarak Bundle, daha önceden hazırlanan şablonlar ile hızlı bir haber kaynağı seçimi imkanı da sunuyor.

Bundle’ın son dakika gelişmeleri konusunda da oldukça başarılı bir uygulama olduğunu belirtelim. Önemli gelişmeleri bildirim olarak gönderen Bundle güncel olayları kaçırmamanızı sağlıyor. Ayrıca Daily Bundle ismi verilen derlemeler ile günün en önemli haberlerini de gün sonunda bir arada sunuyor.

Uygulama içinde yer alan arama özelliği sayesinde belli bir kelime etrafında haber taraması yapmak mümkün hale geliyor. Ayrıca yazarlar ve başlıklar üzerine arama yapmak da Bundle’ın özellikleri arasında. Buna ek olarak okuyucu modu adı verilen özellik ile metnin öne çıktığı bir görünümde haberleri sunabiliyor.

Uygulamada yer alan çevrimdışı modu ise bağlantının zayıf olduğu ya da olmadığı noktalarda haberlerden uzak kalmamanızı sağlıyor. Daha önceden haber akışına yüklenen haberleri çevrimdışı iken okumak mümkün oluyor. Benzeri pek çok özelliğe sahip olan Bundle tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuluyor. Hem Android hem de iOS platformu için Bundle indirmek mümkün.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.