Canlı Borsa

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi borsa uygulaması listemizde yer alan bir diğer uygulama ise RSS Interactive tarafından geliştirilen Canlı Borsa oluyor. Bu uygulama sayesinde Türkiye ve diğer ülkelerdeki borsa endekslerini canlı olarak takip etmek mümkün hale geliyor. Aynı zamanda bu endekslere ait grafikler de uygulamada yer alıyor.

Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde Canlı Borsa, piyasada yer alan en iyi borsa takip uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Canlı Borsa, kullanıcıya özel bir deneyim oluşturmaya olanak sağlıyor. Aynı zamanda yatırımcıların kullanacağı pek çok araç da uygulama bünyesinde mevcut.

Dileyen kullanıcılar takip etmek istediği hisseler, birimler vb. unsurlardan oluşan bir liste hazırlayabiliyor. Daha sonrasında tüm araçları bir arada görüntülemek mümkün hale geliyor. Buna ek olarak uygulamada alarm özelliği de mevcut. Böylece ani durumlarda hızlıca haberdar olmak mümkün.

Benzer uygulamalarda da yer alan haberler özelliği Canlı Borsa’da da yer alıyor. Aynı zamanda farklı ülkelerin faiz oranları ve döviz kurları da uygulamada mevcut. Yalnızca Türk hisseleri değil aynı zamanda yabancı hisseleri de uygulama üzerinden takip etmek oldukça kolay. Ayrıca Nasdaq, S&P 100 gibi yabancı endeksler de uygulamada yer alıyor. Bu uygulamanın Play Store ve App Store’da tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst