Web Analytics

En İyi iPhone Uygulama Önerisi

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell

Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Bilindiği üzere iPhone marka cep telefonlarının hem ön hem arka kamerası, iyi bir fotoğraf makinesi kadar güzel ve gösterişli fotoğraf çekmenize yardım eder. Bundan dolayı telefon ile birçok kez fotoğraf çekeriz. Fotoğrafların düzenlemelerine gelince ise Snapseed uygulaması oldukça kolaylık sağlar. Profesyonel bir fotoğraf düzenleme uygulaması sayesinde hem kolay hem de ücretsiz bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Uygulamanın içinde birbirinden farklı ve çeşitli düzenlemeler gerçekleştirmenizi sağlayan araçlar var. Kusursuz fotoğraflara sahip olmak için Snapseed uygulamasından vazgeçmemenizi öneririz.

Shazam Müzik Uygulaması

Shazam yıllardır kullanılan bir uygulamadır. İlk çıktığında tek amacı dinletilen müziğin hangi müzik olduğunu bulması üzerine idi. Ama zaman ile uygulama kendini o kadar geliştirdi ki büyük müzik uygulamalarına rakip olmaya başladı. Tabii ki bunun en büyük sebebi Apple tarafından satın alınıp, geliştirilmesidir.

En İyi iPhone Uygulama Önerisi: Netflix

Son yılların büyük çıkış yapan uygulaması hangisidir diye bir soru sorulsa cevabı tabii ki Netflix olacaktır. 2020’ye de yine damga vuracak uygulamaların başında gelir. Televizyona rakip olan uygulama ile belli bir ücret karşılığında dünyadaki bütün dizi ve filmleri cep telefonunuzda izleyebilme lüksünü elde edebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst