Foreks

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Listemizin üçüncü sırasında yer alan uygulama ise Foreks oluyor. Foreks Trader olarak da bilinen uygulama yatırımcılar için pek çok araç ve unsur sahip. Üstelik Türkçe desteği ile de oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulama olduğunu belirtmek gerek.

Foreks Trader uygulamasını kullanarak güncel döviz hareketleri ve canlı borsa verilerini görmek mümkün. Böylece gün içerisinde gerçekleşen gelişmeler kolaylıkla uygulama içerisinden takip ediliyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen ekonomi haberleri ve borsa analizleri de yatırımcılara kolaylık sağlıyor.

Uygulama içerisinden kullanıcıların oluşturabileceği listeler ile favori hisselerinizi de takip edebilirsiniz. Başarılı ve sade arayüzü sayesinde hisselerinizin güncel durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak fiyat alarmı kurabilir ve ani durumlar karşısında hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

Üstelik sadece hisse değil aynı zamanda döviz, altın, kripto para gibi piyasaları da Foreks üzerinden takip etmek mümkün. Ayrıca BİST ve VİOP işlemleri de uygulama üzerinden yapılabiliyor. Bir başka deyişle yalnızca takip değil aynı zamanda işlem yapmak için de başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkün.

Eğer yatırım araçlarınızın güncel durumunu takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Foreks Trader işinze yarayacaktır. Aynı zamanda işlem de yapabileceğiniz bu uygulama hem Android hem de iOS platformlarında ücretsiz olarak bulunuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.