Goldvish Revolution

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
İsveç markası olan Goldvish, bir telefon modeliyle daha listemizde kendisine yer bulmayı başardı. Bu telefon modeli de sahip olduğu donanımdan çok gösterişli tasarımıyla ön plana çıkıyor. Değerli taşlarla süslenen telefon, üretildiği günden bugüne en pahalı telefonlardan birisi olmayı başarıyor.

Şirket, telefonun tasarımında temel olarak pırlanta kullanmayı tercih etti. Bunun yanı sıra cihazın tasarımında pembe ve beyaz altınlar da mevcut. Aslında telefonun pahalı olmasının sebebi de kullanılan bu değerli taşlar oluyor diyebiliriz. Çünkü belirttiğimiz gibi telefon, donanım olarak günümünüz oldukça gerisinde bir model. Ayrıca telefonun tasarımında dahili olarak bir saat de yer alıyor. Bu saat, telefonu tasarım olarak farklılaştırırken telefonun satış fiyatını yükselten unsurlardan birisi oluyor.

Goldvish Revolution, sadece 9 tane üretilecek şekilde planlandı. Bundan dolayı telefon, dünya genelinde oldukça nadir bulunuyor. Telefonun nadir bulunmasının bir diğer sebebi de satış fiyatı oluyor diyebiliriz. Çünkü Goldvish Revolution, 490 bin dolar satış fiyatıyla kullanıcılarıyla buluştu.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Diğer Akıllı Telefonlar. 0 29

Benzer konular

Üst