Google Haberler

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi haber uygulaması listemizin ilk sırasında bir teknoloji devi yer alıyor. Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, Haberler uygulaması ile listemizde ilk sırayı almaya hak kazanıyor. Arama motorundaki binlerce haber kaynağından aldığı bilgiyi kullanıcılarıyla buluşturan Google Haberler, şüphesiz en iyi haber uygulamaları arasında yer alıyor.

Google Haberler uygulamasının tek güzel yanı binlerce kaynağa erişim sağlaması da değil. Aynı zamanda bu uygulama sayesinde kişiye özel bir haber deneyimi yaşamak mümkün. Bir başka deyişle Google Haberler, sizin ilginizi çekecek haberleri size sunmak için çabalamaktadır. Ayrıca bu haberleri güncel tutmak üzere gün içerisinde de sık sık güncellendiği ifade ediliyor.

Google Haberler uygulamasının bir diğer önemli özelliği ise bölgesel ve yerel haberleri kullanıcıya sunmasıdır. Böylece yaşadığınız bölge ile ilgili gelişmeleri de yakından takip etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Ayrıca birden fazla konum eklemek ve seçtiğiniz bölgelerdeki gelişmelere hakim olmak da mümkündür.

Eğer spesifik bir konu ile ilgili daha fazla habere ulaşmak isterseniz Google Haberler size bu konuda yardımcı olabilir. İlgili Tüm Haberler özelliği sayesinde araştırdığınız konu hakkında yazılmış diğer haberlere de göz atma şansı yakalayabilirsiniz. Google’ın gelişmiş bir arama motoruna sahip olduğunu düşünürsek bu özellik araştırdığınız konu hakkında internette yazılmış tüm haberleri size ulaştıracaktır.

Buna ek olarak Google, ilgilendiğiniz konularla ilgili günlük bir özeti de hazırlıyor. Ayrıca farklı cihazlardan Google Haberler uygulamasına erişmek mümkün. Google hesabınızın senkronize olması sayesinde tüm cihazlarınızda aynı akışa sahip olabilirisiniz.

Tüm bu özellikleriyle Google Haberler, uygulama marketlerinde yer alan en iyi haber uygulamalarından birisidir. İnternet bağlantınız olmadığı durumlarda bile önceden indirdiğiniz haberleri Google Haberler ile okuyabilirsiniz. Ayrıca bağlantının zayıf olması halinde görsel gibi yüksek boyutlu içerikleri de küçülterek sunmaktadır. Google Haberler, iOS ve Android platformları için ücretsiz olarak temin edilmektedir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.