Google Play Kitaplar

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kitap okuma uygulamaları listemizin ilk sırasında Google Play Kitaplar yer almaktadır. Teknoloji devi Google, birçok kategoride olduğu gibi kitap sektöründe de kullanıcılarına hizmet veriyor. Öyle ki şirket, bu alanda en iddialı geliştiricilerden birisi diyebiliriz.

Çünkü Google, kullanıcılarına oldukça kapsamlı bir kitaplık sunuyor. Bu sayede Google Play Kitaplar kullanıcıları, platform üzerinden hem ücretli hem de ücretsiz kitapları indirerek okuyabiliyorlar. Bunun yanı sıra Google, programın kullanılabilirliğini artırmaya oldukça özen gösteriyor. Bundan dolayı Google Play Kitaplar, geniş kütüphanesinin yanı sıra sade arayüzüyle de kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Ayrıca Google birçok hizmetinde olduğu gibi bu hizmetinde de tüm teknoloji kullanıcılarına hitap etmeye çalışıyor. Bu doğrultuda şirket, platformda yer alan sesli kitapların sayısını da sürekli artırmaktadır. Böylece tüm teknoloji kullanıcıları, Google Play Kitaplar üzerinden kitaplarını kolaylıkla okuyabilmektedirler.

Google Play Kitaplar, temel olarak ücretsiz kitap okuma uygulamalarından birisi diyebiliriz. Çünkü platformun uygulamasını ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebiliyorsunuz. Ancak platformda çoğu kitabın ücretli olduğunu unutmamanız gerekiyor. Ayrıca herhangi bir platformdan indirmiş olduğunuz epub uzantılı kitapları da uygulamada görüntüleyebiliyorsunuz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst