Honor Band 6

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Son zamanların yükselen teknoloji şirketlerinden Honor, ürettiği akıllı bileklik modeliyle de kullanıcılarını memnun ediyor. Şirket, temel olarak neredeyse her kategoride fiyat/performans olarak kullanıcılarını memnun edecek ürünler geliştirmeyi hedefliyor. Nitekim Honor, bu konuda başarılı da oluyor diyebiliriz. Bundan dolayı Honor Band 6, sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi akıllı bileklik önerileri listemizde kendisine yer bulmayı başardı.

Bileklikte 1.47 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekran mevcut. Bu ekran, kullanıcılarına 194×368 piksel çözünürlüğünde hizmet veriyor. Kavisli bir ekrana sahip olan bileklik, ekran konusunda yeterli bir seviyede hizmet sunuyor diyebiliriz.
Honor, bilekliğin ekranı kadar sunduğu özelliklerle de kullanıcılarını etkilemeyi başarıyor. Çünkü Honor Band 6; çağrı, müzik çalar kontrolü gibi temel özelliklerden sağlık uygulamalarına kadar çok çeşitli uygulamalara sahip. Bu noktada Honor, oldukça başarılı bir iş çıkarttı desek yanlış olmayacaktır.

Bunun yanı sıra bileklik, kullanım süresi konusunda da başarılı bir performans gösteriyor. Honor, bileklikte 180 mAh bir batarya kullanmayı tercih etti. Bu batarya, kullanıcılarına 10 dakikalık şarj ile 3 günlük kullanım süresi vadediyor. Ayrıca Honor, bilekliğin bataryasının tam dolu halinin az kullanımda ortalama 10 gün kullanım ömrü sunduğunu söylüyor.

Özelliklerinden tasarımına kadar oldukça etkileyici bir bileklik olan Honor Band 6, Türkiye’de satılan en iyi akıllı bileklik modellerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. 2020 yılında tanıtılan bileklik, fiyatı konusunda da kullanıcılarını mutlu ediyor diyebiliriz. Çünkü Honor, Band 6 modelini Türkiye’de 600 TL’den başlayan fiyatlarla satmayı tercih ediyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst