Huion HS610

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Daha profesyonel ve gelişmiş bir Huion modeli ise son zamanların gözde ürünlerinde HS610 oluyor. Gerek teknik özellikleri gerekse geniş kullanım alanı ile Wacom modellerine kafa tutan bu cihaz aynı zamanda çok daha uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Huion HS610 modelinin görüntülü bir ekranı bulunmadığını baştan belirtmek gerek. Aynı zamanda bu cihaz da bilgisayarsız çalışma desteği sağlamıyor. Ancak 11.8 inç boyutundaki ekranı ve 25.4×15.9 cm gibi geniş bir kullanım yüzeyi sunan ürün pek çok tasarımcıyı memnun edecek seviyede bir performans sunuyor.
Cihazda özelleştirilebilir 28 adet tuş yer alıyor. Böylece gerekli ayarları yaptıktan sonra tablet ile pek çok işi hızlı bir şekilde halletmek mümkün. Buna ek olarak eğimli bir şekilde kalem kullanma desteği de üründe mevcut. 60 derecelik eğim açısına ek olarak pilsiz kalem desteği de üründe yer alıyor.

Ürünün teknik özelliklerine baktığımızda ise 8192 PPL basınç seviyesi ve 5080 LPI çözünürlük değeri karşımıza çıkıyor. Bu ürünün en can sıkıcı özelliklerinden biri ise kablosuz desteğinin bulunmaması oluyor. USB ile bağlantı kurulan bu cihazda Windows, macOS ve Android desteği yer alıyor. Ürünün fiyatı ise yaklaşık 1.650 TL’den başlıyor. Ancak ülke dışından siparişlerde daha da uygun bir fiyat bulmak mümkün.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Tablet Önerileri 0 118
Tablet Önerileri 0 121

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.