Web Analytics

iCloud depolama alanı planınızı nasıl yükseltebilir veya düşürebilirsiniz?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Ücretsiz iCloud depolama alanınız artık ihtiyaçlarınızı karşılayamadığında ya da mevcut ücretli depolama alanınızın size fazla geldiğini düşünmeye başladığınızda, en iyi çözüm depolama alanı planını bir üst kademeye yükseltmektir ya da bir alt kademeye düşürmektir. iCloud depolama planınızı iOS cihazınız vasıtasıyla birkaç kolay adımda yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

  1. iOS cihazınızda, Ayarlar > iCloud‘a gidin.
  2. Saklama Alanı‘na dokunun.
  3. Ücretsiz plan kullanıyorsanız, iCloud Saklama Alanını Yükselt‘e dokunun.
  4. Mevcut seçenekler arasından tercih etmek istediğiniz plana dokunun.
  5. Sağ üst köşedeki Satın Al‘a dokunun. Satın alma işlemini doğrulamak için Apple kimliğinizi girmeniz istenir. İşlem tamamlandığında depolama alanınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir alt kademeye geçtiyseniz, bir sonraki faturalandırma dönemine kadar eski planınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Apple’ın verilerinizi silmesinden endişe etmeyin, çünkü depolama alanını düşürseniz bile daha önce yedeklediğiniz dosyalar hesabınızda saklanmaya devam edecektir. Ancak alanı yükseltmeden cihazlarınızı yedekleyemez veya yeni dosya ekleyemezsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst