Web Analytics

iPad Air 4 Özellikleri

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPad Air, iPad serisinde daha uygun fiyatlı olan ama bir yandan da diğer markaların tabletlerine göre üstün özellikleri bulunan bir seri. Son birkaç yıldır iPad Pro gölgesinde kalan tablet serisi bu sene çok konuşulacak. Çünkü seriye iPad Air 4 eklenecek.

Bilgileri veren Mac Otakara oldu. Çinli tedarikçi kaynaklarından elde edildiği söylenen bilgiler, iyi bir tabletin geleceğini ve önemli değişiklikler olacağını işaret ediyor.

iPad Air 4 Özellikleri Pro’yu Aratmayacak​

Uygun fiyatlı bir iPad için düşünülen iPad Air 4 Lightning bağlantısından kurtulacak. Kurtulacak ifadesi belki çok doğru olmadı ama durum bu. iPad Pro ile yaşanan dönüşüm, iPad Air 4 ile devam edecek. USB Type C bağlantısı Air serisine de gelecek.

iPad Pro ve iPad Air için bağlantı teknolojisi böylece değişmiş olacak. USB Type C ile hızlı şarj için çok daha iyi bir performans olacağı bilgisi var.

Bağlantı girişlerinde yapılan değişiklik tek başına kalmayacak. Ekran olarak da bir değişim olacak. Bu tablet 11 inç olacak. Ekran biraz daha büyüyecek.

Ekran teknolojisinde de değişim olabilir. Daha önce Apple Watch 6 ile kullanılması beklenen micro-Led ekranın iPad Air 4 ile iPad modelinde kullanılması söylenmekte.

Ekran paneli için değişim olursa, fiyatlarda da dikkat çeken bir değişim olabilir. Herkes daha yüksek bir fiyatın gelebileceğini iddia ediyor ama tedarikçiler tam tersini söylüyor. Yeni ekrana geçilmesi, fiyatın daha aşağı inmesi demek olabilir.


2020 yılı içerisinde iPad Air 4 tabletlerinin tanıtılması olası. 2021 yılına kadar mini serisinde de yenilemeler olacak. Bu nedenle 2020 yılında Air’in yenilenmesi sürpriz olmaz. Air daha önce gelecek.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst