Web Analytics

iPad mini 6 Nasıl Bir Tasarımı Yansıtacak?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPad Mini serisinin yakında nesil değiştireceği düşünülüyor. iPad mini 6 modeliyle karşılaşmayı bekliyoruz ve açıkçası Apple’ın bu modelde de bir takım önemli adımları atacağı yönünde iddialar var.

Bir yandan tasarım bir yandan teknik özellik için değişen beklentilerimiz ortaya çıkmışken, nasıl bir tablet serisi görebileceğimiz konusunda önemli bilgiler de ortaya çıkıyor. Bunlardan birisi de yeni tablet serisine ait olduğu söylenen görseller oldu.

iPad mini 6 Nasıl Bir Tasarımı Yansıtacak?​

Metal plaka çeklinde kalıpların görselleri paylaşılarak bu modellerin Mini 6 serisi tabletlere ait olduğu vurgulandı. Haliyle kasamızda bir tasarım yapısı şekillenmiş oldu. Kalıplara bakacak olursak yeni modelde yine arka kısımda tek bir kamera tercih edilecek.


Zaten Apple logosu için değişen bir kısım söz konusu değil. Apple logosu yerini olduğu gibi koruyor. Tercih edilen tek arka kameranın ise oldukça büyük bir kamera olması beklentisi bulunmakta. Yani tek bir kamera gelecek ama bu kamera da yetecek gibi gözüküyor.

Tabii ki bunu iPad mini 6 modeline ait olduğu söylenen alüminyum kalıplara bakarak yorumluyoruz. Arka kısımda tek arka kameranın liderliği ele alacağı ve tableti öne çıkaracağını gördüğüme göre öne geçmek lazım.

Ne yazık ki ön kısımda ise çok bir bilgi vermek mümkün değil. Sadece anladığımız gerçekten ince çerçeveli bir yapı olacağı ve tabletin genel kasa kalınlığının biraz daha azalacağı oldu.

Onun dışında paylaşılmış olan bir kalıp üzerinden tabletin tüm tasarım yapısını çıkarmak tabii ki çok mümkün gözükmüyor.


Büyük kamerası ve daha ince kullanıldığı görülen kasasıyla beraber bu modelin de yine Eylül ayı etkinliği sonrasında ortaya çıkması beklentisi var. Tabii ki kesin olarak Eylül ayından sonra gelecek demek biraz hayalcilik olur.

Şu an söylediklerimiz sızdırılan kalıp görselleri ve otoritelerin tahminleri üzerine ilerleyen bilgiler. Henüz iPad mini 6 modeli ne zaman tanıtılacak ya da satışa çıkacak açıklanmadı.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst