Web Analytics

iPad Modelleri için Yeni Klavye Logitech Combo Touch Nedir?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Yeni iPad tanıtıldığında güzel bir aksesuar tanıtımı da yapıldı. Magic Keyboard adı verilen yeni klavye, kullanımı çok değiştirecek bir adımla geldi. Klavye üzerinde bir TouchPad alanına yer verildi.

Bu alan, tabletin tam olarak bir bilgisayara dönüşmesini sağladı. Fare imlecinin olması güzel bir artı olarak görüldü ve bir de klavyeye arkadan aydınlatma eklendi. Magic Keyboard güzel bir aksesuar ama biraz pahalı. Alternatif arayışı içerisine girebilir ama bu seferde de benzer bir klavye bulamayabilirsiniz. Bulamazdınız ama artık bulabileceksiniz. Yeni alternatif Logitech Combo Touch olacak.

En İyi Alternatif Logitech Combo Touch​

Logitech, Apple ürünlerinin alternatiflerini sunması ile ünlü. Apple Pencil için, diğer kılıflar için birçok alternatif ürün var. Magic Keyboard unutulmadı ve bunun için de bir alternatif oluşturuldu. Logitech Combo Touch adı verilen yeni klavyeli kılıf, daha uygun bir fiyat ve benzer özelliklerle satışa çıkacak.


Smart Connector bağlantısı üzerinden cihaza bağlanacak olan klavyeli kılıf, minik bir TouchPad alanına sahip. Bu da Magic Keyboard ürünün de olduğu gibi, fare imlecinin kullanılmasına ve bu alan ile belli kısayolların yapılmasına izin verecek.

Kopyalama, yapıştırma, çift dokunma hareketleri gibi kısayollar olacak ve kullanım çok kolaylaşacak. 10.5 inç iPad Pro, 7.nesil iPad ve 3.nesil iPad Air ile kullanılabilecek olan klavyeli kılıfın, uygulamalarla da tam uyum içerisinde çalışması ve Notes gibi uygulamaları desteklemesi büyük bir artı.

Sadece klavye yönünü söylemeyelim. Bu ürün aynı zamanda bir kılıf. Kullanımı kolaylaştıran kılıf, 4 farklı mod sunuyor. Okuma modu, İzleme modu, Çizim modu ve Yazma modu olmak üzere 4 farklı şekilde tabletinizi kullanabilirsiniz.

Tüm iOS kısayolları için tuşların bulunduğu klavyenin arkadan aydınlatmada da Magic Keyboard serisinden geri kalmadığı gözüküyor. Arkadan aydınlatma konusunda da destek veriliyor ve aydınlatmayı kullanıcılar kendileri seçebiliyor.

Bu güzel özellikler iyi bir alternatif oluşturuyor olsa da Magic Keyboard yerine bu ürünü alın diyemiyorum çünkü net fiyat henüz belli olmadı. Biraz temkinli davranmak gerekiyor. Fiyat daha düşük olacaktır ama ne kadar düşük?
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst