Web Analytics

iPhone Animojileri Diğer Platformlarda Paylaşma

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Animojileri Oluşturma

İlk etapta animoji oluşturma işleminden söz edeceğiz ve başlangıç aşamasında nasıl bit yol izleyeceğimize bakacağız.


  • iMessage üzerinden bir sohbet başlatarak işe başlamanız gerekiyor. Sohbet başlatmanız için direk olarak kendi numaranızı ya da iCloud hesabınızı da kullanabileceğinizi hatırlatalım.
  • Şimdi ise bir seçim yapmanız gerekecek. Kendinize bir animoji videosu mu oluşturacaksınız yoksa bir animoji görüntüsü mü oluşturacaksınız? Karar verdikten sonra farklı adımlarla yola devam edeceğiz.

Animoji Fotoğrafı Oluşturduktan Sonra Kopyalama​

Standart bir şekilde animojinizi oluşturun. Ardından paylaşım yapmanız mümkün değil. En azından Apple’ın sistemlerinin dışında bu mümkün değil. Bunun için yapacağınız işlem ekran görüntüsü almak olacaktır. Görsel olarak almak istediğiniz animojinin üzerine tıklayın ve animojiyi büyüttükten sonra ekran görüntüsü alın. Ardından ise düzenlemelerinizi yapın ve görüntüyü animoji gibi kullanın.Animojileri Video Olarak Paylaşma​

Şimdi bu kısımda biraz daha farklı seçeneğiniz var. Haliyle yapacağınız işlemlerde biraz daha uzun.

  • Aldığınız ya da gönderdiğiniz animojinin üzerine gelin. Kısacası videosunu almak istediğiniz animojinin üzerine gelin ve 3D Touch özelliğini kullanarak görüntü üzerinde elinizi basılı tutun.
  • Şimdi açılan menü üzerinden de kopyala seçeneğine tıklayın.
  • Kopyalama işlemi çok kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.
  • Kopyaladığınız animojinizi istediğiniz yerde paylaşmak için paylaşım yapmak istediğiniz uygulamaya girin.
  • Animojinizi göndermek için mesaj alanına basılı tutun ve yapıştır seçeneğini kullanın. Bu şekilde biraz önce kopyaladığınız animojinin mesaj alanına yapıştırıldığını göreceksiniz. Gönder butonunu kullanmanız yeterli olacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst