Web Analytics

iPhone bilgisayardan videoları silemiyorum

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPhone bilgisayardan videolar silemiyorum ve nasıl silinir diyen bireyler, işin püf noktalarını bilerek videolarını silebilirler. Çünkü videoların silinmesi oldukça kolay olmanın yanı sıra, gereken malzeme teminiyle her insanın yapabileceği cihaz kullanımları arasında yer alır. Bu konuda; bilgisayardan videoları silmek için neler gerekir, neler yapılır, hakkında yazılan bilgilendirmeleri okumak da faydalı olacaktır.

Silinmeyen iPhone videolarını silmek için neler gerekir?


iPhone cihaz kullanan ve bilgisayara bağlayarak cihazdaki videoları silme amacı taşıyanlar, gereken malzemeleri temin etmelidir.

Bu malzemeler ise şu şekildedir:

  • Kullanılmak istenen herhangi bir bilgisayar temin edilmelidir. Ancak kusursuz şekilde videoların silinmesi istenirse, Apple marka bilgisayar olması iyi olacaktır.
  • Telefonun bilgisayara bağlanmasında kullanılacak olan, girişi olan ara kablo (Telefonun kendi şarj aleti, şarj başlığından çıkarılarak kullanılabilir)
Gibi, malzemelerin temin edilmesi gerekir.

iPhone videoların silinmesi ve bu aşamada bilgisayar kullanılmak istenirse, öncelikle ara kablo kullanılarak telefonun bilgisayara bağlanması gerekir. Daha sonra iPhone üzerinde oluşan yönlendirmelerle ‘bilgisayar bağlantısına izin ver, dosyalara eriş’ seçeneklerine onay verilir. Bilgisayar üzerinden dosyalar kısmına geçilir ve kullanılan cihazın hafızası bulunur. Hafıza içerisine yapılan giriş sonucunda ‘videolar’ seçeneğine gidilir ve telefon üzerindeki tüm videolar görüntülenir. Daha sonra silinmek istenen videolar seçilerek çöp kutusuna sürüklenir. Bu işlemle, cihazdaki videolar bilgisayar üzerinden silinmiş olacaktır.

Yardımcı uygulamalarda cihazdan silebilirsiniz. Ek olarak yedeğin alınması ve başka işlemler için Windows 10′ dan Syncios ve EaseUS MobiMover programlarını deneyiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst