Web Analytics

iPhone ekran süresi kısıtlama nedir?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iOS 12.2 özellikleri çok dikkat çekeceğe benziyor. Bu sürümde ekran süresi zamanlama ve Safari ek özellikleriyle geliyor. iPhone ekran süresi kısıtlama nedir yani ekran zamanlama nedir nasıl kullanılır?

iOS 12.1.3 güncellemesi yayınlandı. Hızlı çalışan sürüm gibi duruyor. Genel çıkışı performans ve sorunların giderilmesi olarak belirtiliyor. Şimdi ise yeni iOS 12.2 sürümü konuşuluyor. En dikkat çekici özelliği iPhone ekran süresi kısıtlama nedir?


Daha önceden iOS 12.1.3 ve iOS 12.1.2 ile önemli değişiklikler yaratmayı başaran Apple kuruluşu, son olarak iOS 12.2 Beta testlerine başladı. Her zaman olduğu gibi daha çok tek özellik üzerinde yoğunlaşan ancak, başka özelliklerde getiren Apple; yine aynı taktiği uyguladı.

iOS 12.2 ekran zamanlama özelliğini ebeveynler çok sevecek

iPhone ekran süresi nedir? Apple CEO’su Tim Cook da dahil olmak üzere neredeyse bütün Apple yetkilileri, çocukların uzun bir süre telefonda takılı kalmalarından şikayet eder. iOS 12.2 Beta testleri, işte tam da bu konuda samimi olup olmadıklarını gösterebilecekleri bir alandı.

  • Bağımlılık yapan PUBG gibi oyunlardan çocukları uzak tutabilmek
  • Ailelerin çocukları için belirledikleri saatte uyku modunu ayarlamak
  • Herhangi bir program içerisinde, uzun bir süre kalındığında bunu ebeveynlere raporlamak
  • Çocukların ruh sağlığının çeşitli kanallarla bozulmasını engellemek
Gibi daha birçok nedenden dolayı, ebeveyn kontrolü seçeneği geldi. Apple’ın Beta testlerine kaydolan herkes, 29 ocak saat 13.00’dan itibaren diledikleri her zaman bu sürümü ücretsiz olarak indirebilirler. iOS, macOS ve tvOS gibi sistemlerin tamamına bu yeni beta sürümü indirebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst