Web Analytics

iPhone İçin Özel Instagram Düzenlemesi

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple’ın yeni telefonlarında ise özellikle yazılım konusunda birçok yeniliği kullanıcılara sunmuştu. iOS güncellemeleri ile beraber bu konuda sürekli yeni özeliklerde kazanmaya başlayan yeni serinin son olarak ise bir Instagram düzenlemesi alacağı açıklandı.

Wide Color Capture Özelliği Geliyor​

Aslında Apple söz konusu yenilik için bir süre öncesinden haberler vermişti. Marka yaptığı açıklamalarda iPhone modelleri için özel renk düzenleme sistemini devreye sokacağını açıklamıştı. Geniş renk aralığı ile video ve fotoğraf çekilebileceğini duyuran Apple’ın bu sayede çok daha başarılı fotoğraf çekimlerinin yapılmasının sağlanacağını açıkladığını biliyoruz. iPhone modellerinin kameralarında büyük oranda fark yaratacak olan yeni özellikle beraber Apple’ın kamera konusunda rakiplerini geride bırakmaya başlayacağı da düşünülüyor.

Söz konusu yenilikten sonra iPhone öne çıkaran ilk haberlerde gelmeye başladı. Zira söz konusu uygulamaya destek verecek olan ilk sosyal medya uygulaması Instagram oldu.


Yeni Resim Modu Desteği Geliyor​

Bu noktada Instagram’ın ilk adımının Apple Live Photos desteği olduğunu da belirtelim. Instagram tarafından yapılan açıklama ile beraber söz konusu uygulama desteğinin güncelleme ile Instagram’a dahil edileceği belirtildi. Bu sayede sadece iPhone serisi akıllı telefonlarda geçerli olacak olan bir özellikte kullanıma sunacağı ve haliyle artık iPhone kullanıcılarının artık Instagram’da bir adım öne geçecekleri de ortaya çıkmış oldu.

Ayrıca portre modu ve yeni güncelleme modları ile beraber iPhone kullanıcılarının da artık kesin bir şekilde Instagram’da ayrıcalıklı olacağını da belirtmek gerekiyor. Sadece iPhone için gelecek olan bu düzenlemelerle beraber Apple’ın ne kadar öne çıkacağı ise tartışılmaz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst