Web Analytics

iPhone Kamera Kilitlenmesi Sorunu

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPhone kameranızın kilitlenmesinin birçok nedeni olabilir. Geçici bir yazılım hatası veya depolama sorunu böyle bir hataya neden olabilir.

Aşağıdaki çözüm yollarını deneyebilirsiniz:

Çözüm 1: Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi’ne dokunun. Güncelle’ye dokunarak sorunu çözmek için yazılımınızı en yeni sürüme güncellediğinizden emin olun.

Çözüm 2: Güç Açma / Kapama düğmesine ve Home tuşuna 3-5 saniye boyunca aynı anda basarak iPhone’unuza atabilirsiniz. Bu yöntem, tüm arka plan işlemlerini durduracak ve sorunun arkasındaki muhtemel nedenleri gidermek için tüm uygulamaları kapatacaktır.

Çözüm 3: Başka bir çözüm yolu ise iPhone’unuzu yedekten geri yüklemektir. Bunu yapmak için iPhone’unuzu kişisel bilgisayarınıza takın ve iTunes’u çalıştırın. Ardından iPhone’u seçin ve “Geri Yükle” sekmesine tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin.

Çözüm 4: Her türlü iPhone kamera sorununu çözmek için en son çare, telefonunuzu sıfırlamaktır. Ancak verileriniz kaybetme riskiniz olduğunu unutmayın. Bu nedenle, telefonunuzu sıfırlamadan önce verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Telefonunuzu sıfırlamak için Ayarlar > Genel bölümüne girin ve ekranı en aşağıya kaydırın. Aşağıdaki görselde olduğu gibi iPhone’unuzu sıfırlamak için önce “Sıfırla”ya, ardından “Tüm Ayarları Sıfırla”ya dokunun.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst