Web Analytics

iPhone Kamera Siyah Ekran Sorunu

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPhone kamera sorunları arasında en çok görülenlerden bir tanesi, iPhone kamera siyah ekran sorunudur.

Endişelenmeyin, bu siyah ekran sorunundan birkaç dakika içinde kurtulabiliriz. iPhone kamera çalışmıyor sorununu çözmek için aşağıda verilen adımları dikkatlice uygulamanız yeterlidir:

Adım 1: Her şeyden önce, kameranın lensinde biriken kir veya toz olmadığından emin olun. Yumuşak dokulu ve kuru bir bez kullanarak lensi nazik bir şekilde temizleyin.

Adım 2: Lens temizse, Home tuşuna iki kez basıp Kamera uygulaması dahil açık olan tüm uygulamaları kapatın. Bir dakika sonra Kamera uygulamasını tekrar açın.

Not: Ayrıca, ön kameraya erişmek için kamera değiştirme simgesine dokunarak bunun işe yarayıp yaramadığını deneyebilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen yöntemlerden hiçbiri işe yaramazsa, Home tuşu ve Güç düğmesine 3 saniye boyunca birlikte basarak cihazı yeniden başlatın.


Yeniden başlatma işleminin, 10 iOS sorunundan 9’unu çözdüğünü unutmayın. Artık iPhone kameranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst