Web Analytics

iPhone Sesli Notlar Nasıl Kullanılır? Kayıt Nasıl Yapılır?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Sesli not uygulaması, uzun süredir akıllı telefonlarda kullanılan sistemlerden biri olarak biliniyor. Apple’ın yerleşik uygulamalarından biri olan sesli notlar, çok kolay bir şekilde kayıt yapmanızı sağlıyor. iOS 12 sonrasında biraz daha rahat bir kullanıma kavuşan uygulamanın, hem iCloud hem de iPad desteği aldığını gördük. Dilerseniz kullanımlardan söz edelim.

Sesli Notlar Nasıl Kullanılır? Kayıt Nasıl Yapılır?​

Tabii ki ilk olarak nasıl kullanım yapacağımızdan söz edeceğiz. Birkaç basit işlemle kolayca kullanım yapabilirsiniz.

  • Yerleşik uygulamalardan birisi olan sesli notlar uygulamasını başlatın.
  • Uygulamayı açmanızın ardından kayıt tuşunu göreceksiniz. Kayıt tuşu kırmızı daire şeklinde karşınıza çıkacak. Bu tuşa basarak kaydı başlatmanız mümkün.
  • Yine kaydı durdurmak için iPhone modellerinde kara şeklinde durdurma butonuna, iPad ve Mac modellerinde ise pause simgesi olarak gösterilen butona basarak, kaydı durdurabilirsiniz.
  • Son olarak bitti sekmesine tıklamak yeterli olacaktır.
Burada önemli olan nokta kaydın ismi. Genelde kayıt bulunduğunuz konum başlığında görüntüleniyor. Tüm kayıtlarınıza olduğu gibi yeni kaydınıza da kayıtlar listesinden ulaşabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Son Konular

Geri
Üst