Web Analytics

iPhone Veri Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell

Apple iPhone Cihazlarda Veri Kurtarma​

Teknolojinin gelişmesi sonucunda, birçok veriyi saklamak için daha da fazla alana ihtiyacımız oldu. Fotoğraflar, uygulamalar, programlar ve daha nicelerini saklamak için yüksek Gigabyte’lı telefonlar tercih eder olduk. Bunların başında ise iPhone marka telefonlar gelir. Bu cihazların iyi bir özelliği ise çok fazla veri kayıt yerinin olmasıdır. Ama her güzel şeyin bir kötü yanı vardır. Her şeyimizi kaydettiğimiz verileri bir gün kayıp edersek ya da silersek ne olur? iPhone veri kurtarma işlemi hakkında bilgiler sunuyoruz.

Tüm gerekli işlemleri kendiniz de halledebilirsiniz; ancak Saints Computer olarak, ve konularında bütün desteği sağlayabileceğimizi de hatırlatmak isteriz. Konuyla ilgili bizimle iletişime geçebilir, güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Apple markalı cihazlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm tamir işlemleri için profesyonel yardım almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

iPhone kullanıcılarının verilerini kaybetmemeleri için iCloud ya da iTunes gibi uygulamalar üzerinden yedekleme yapmaları, işleri daha da kolaylaştırabilir. Çünkü kullanıcılar, herhangi bir veriyi kaybettikleri zaman, bu uygulamalar sayesinde geri alma işlemi yapabilirler. Ama bu iki uygulamadan da haberi olmayan iPhone kullanıcıları, sildikleri bir veriyi geri alamayacak mı? Sorumuzun cevabı tabii ki hayır. Verilerinizi nasıl geri alacağınızı maddeler halinde yazdık.

Apple iPhone Veri Kurtarma Seçenekleri​

1. Dr. Fone Recover for IOS​

iPhone veri kurtarma için yükleyeceğiniz bu program ile kaybettiğiniz bütün verilerinizi geri alabilirsiniz. Kurulumu gayet kolaydır. Kurulumunu yaptıktan sonra bütün programlarda olduğu gibi bu programın da ara yüzü sizleri karşılar. Bu ara yüzde sizin ihtiyacınız olan her şey vardır. Kaybettiğiniz verileri kurtarmak için ve ayrıca WhatsApp konuşmalarınızı bile geri getirebileceğiniz seçenekler vardır. Ayrıca telefonunuzu ikinci el olarak satmak isterseniz diye verilerinizi tamamen yok edebilecek bir seçenek de mevcuttur.

2. Tenorshare Ultdate​

iPhone veri kurtarma seçenekleri arasında en sık kullanılan Tenorshare Ultdate programıdır. Programının boyutu küçük ama etkisi bir o kadar büyüktür. Kurulumu diğer programlara göre daha kolaydır. Bu program ile verilerinizi anında kurtardığınız için programa bağımlı olabilirsiniz. Ayrıca, Apple iPhone marka telefona sahip olan herkesin bilgisayarında olması gereken bir programdır. İndirdiğiniz iPhone veri kurtarma programını açmak için setup’ı kurmanız gerekir. Daha sonra telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız gerekir. Telefonu da bilgisayara bağladıktan sonra tek yapmanız gereken başla butonuna basmak ve kaybettiğiniz verilerin hepsini rahatça almak olacaktır.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri
Üst