Web Analytics

iPhone Wi-Fi internet sorunları ve çözüm yolları

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPhone ile kablosuz internete bağlanamıyorsanız aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz.

Adım : iPhone'u yeniden başlatın.


Bazen mobil cihazınızda hatalar meydana gelebilir. Çoğu zaman da bu hataların giderilmesinin en kolay yolu, iPhone'u yeniden başlatmaktır. Bu yöntem aynı zamanda en kolay ve güvenilir yöntemdir.

  • iPhone’unuzda güç düğmesine birkaç saniye basın. Ekranda kapatma yazısı gelecektir. Cihaz tamamen kapanınca, aynı tuşa bir süre basarak yeniden açın.
Adım : Diğer Wi-Fi ağlarına bağlanmayı deneyin.

  1. adımı uyguladığınız halde hala sorun devam ediyorsa, sorununuzun modemden mi yoksa telefondan mı olduğunu anlamak için, başka bir internet ağına bağlanmayı deneyin. Şifresini bildiğiniz; kafe, arkadaşınızın evi, avm gibi yerleri deneyebilirsiniz.
Eğer iPhone diğer Wi-Fİ ağlarına bağlanabiliyorsa;

Demek ki sorun sizin Wi-Fi ağınızda. Modeminizi kapatıp açın. Düzelmezse reset düğmesine basarak reset atın. Bu aşamada modemi yeniden kurmayı bilmeniz gerekiyor. TTnet (veya diğer servis sağlayıcılar) şifresini biliyor olmalısınız. Bu işlemleri yapmayı bilmiyorsanız, servis çağırabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst