Web Analytics

iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XS Max Nasıl Yeniden Başlatılır?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple’ın yeni modelleri iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerinde fiziksel ana ekran tuşu yer almıyor. Bunun yerine farklı işlevleri olan yan düğme yer alıyor. Apple’ın ana ekran tuşunu kaldırması, cihazları yeniden başlatmak için yeni bir yol bulmayı gerektiriyor.

iPhone’u yeniden başlatmak için yalnızca bir düğmeye dokunmak yerine bir tuş kombinasyonundan faydalanmanız gerekiyor. iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerini yeniden başlatmak için yapmanız gerekenleri açıklıyoruz.

  • Sesi aç düğmesine basın ve bırakın.
  • Sesi kıs düğmesine basın ve bırakın.
  • Apple logosu çıkana kadar yan düğmeye basmaya devam edin, sonrasında yan düğmeyi de bırakın.

Bu süreçte iPhone’u kapatmak için çıkan ekranı göreceksiniz, bunu es geçip yan düğmeye basılı tumanız gerekiyor. Apple logosu çıkana kadar beklemelisiniz. Yeniden başlatma işlemi tamamlanınca ekranınız tekrar aktif olacak.

Yeniden başlatma işlemi cihazı tamamen kapatmanızı önler. Böylece yalnızca cihazın parolasını girmeniz yeterli olur. iPhone’u kapatmak için Ayarlar-Genel menüsündeki “Sistemi Kapat” seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst