Web Analytics

iPhone Zil Sesi Atma

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPhone’una zil sesi atmak isteyenler için kullanılabilecek en kolay yöntem 3uTools programı. 3uTools; yıllardır güvenilirliğini kanıtlamış bir iTunes alternatifi program. iTunes’in izin vermediği birçok eylemi 3uTools ile yapabiliyorsunuz. Bunlardan birisi de zil sesi yapmak.

Adım 1: Öncelikle 3uTools programını sitesinden indirin. Program sitesine gitmek için

Adım 2: Programı indirdikten sonra bilgisayarınıza kurun.

Adım 3: 3uTools’u başlatın, iPhone’unuzu PC’ye bağlayın. Eğer bağlantıda sorun olursa “Driver update” gibi bir uyarı verebilir. Bu uyarıdaki işlemi yapın.

Adım 4: 3uTools telefonunuzu gördükten sonra sol kısımdan Ringtone yazan yeri seçin.

Adım 5:Make Ringtone” yazan yere tıklayın. “From Pc” yazan yere tıklayın. Sağ altta yer alan “Multimedia Files” yazan yere tıklayın ve “All files” ı seçin. Az önce indirdiğiniz “M4R uzantılı zil sesi” dosyasını seçin ve “Aç” butonuna tıklayın. “Generate Ringtone” butonuna basın.
İşlem tamam iPhone’unuzun Ayarlar menüsünden “Sesler” kısmından zil sesinizi görüp, etkin zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Artık iPhone’unuz için zil sesi yapabileceksiniz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler