JBL Charge 5

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi Bluetooth hoparlör tavsiyeleri listemize JBL Charge 5 ile devam ediyoruz. Listemizdeki çoğu cihazın aksine bir mono hoparlör olan JBL Charge 5, sunduğu güçlü ses ile dış mekanlarda harika bir kullanım imkanı tanıyor. Aynı zamanda kapalı ortamlarda da son derece yüksek bir sese sahip olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır.

80 dB ses hassasiyetine sahip olan ürünün 65 Hz-20 KHz frekansları arasında ses sunduğunu belirtelim. Cihazın toplam gücü ise 40W olarak belirtiliyor. Bir başka deyişle bu üründen oldukça yüksek bir ses duymak mümkün. Aynı zamanda cihazda derin bas ve JBL PartyBoost teknolojileri de yer alıyor.

Cihazın dahili bataryası ile toplam çalışma süresi 20 saat olarak ifade ediliyor. USB Type-C ile şarj olan bu cihaz aynı zamanda bir AUX bağlantısına da sahip. Ayrıca USB Type-A aracılığıyla bir olarak kullanmak da mümkün. Üstelik cihaz çoklu bağlantı desteğine de sahip. Bir başka deyişle aynı anda iki cihaz ile kullanabilme imkanı sağlıyor.

Yaklaşık 1 kilogramlık bir ağırlığa sahip olan JBL Charge 5, IPX6 ve IPX7 sertifikalarına da sahip. Böylece su ve tozdan korkarak cihazı kullanmama ihtimalini ortadan kaldırıyor. Dahili mikrofon desteği de sağlayan ürünün fiyatı ise yaklaşık 1.900 TL’den başlıyor. Ürünün çok farklı renk seçenekleri bulunduğunu da belirtelim.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Kulaklıklar 0 28
Diğer Aksesuarlar... 0 37
Kulaklıklar 0 31
Kulaklıklar 0 38
Kulaklıklar 0 30

Benzer konular

Üst