JBL T205

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Listemizde bir JBL modeli daha karşımıza çıkıyor. JBL, kablolu kulaklık sektöründeki en büyük markalardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Bundan dolayı şirket, çeşitli bütçelere hitap eden çok sayıda modeliyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu kapsamda JBL T205 de listemizde kendisine yer bulmayı başardı.

Temel olarak giriş seviyesi kullanıcılarına hitap eden kulaklık, tasarım konusunda klasik JBL modellerinden biraz farklı bir tasarıma sahip diyebiliriz. Şirket, bu modelde daha yaratıcı davranarak farklı bir tasarım oluşturmayı hedeflemiş diyebiliriz. Nitekim kulaklığın tasarımı, yaratıcılık konusunda oldukça başarılı olmuş desek yanlış olmayacaktır.

Kulaklık, ses performansı anlamında yeterli bir performans göstermeyi başarıyor. Kulaklıkta gürültü engelleme özelliği mevcut değil. Ancak bu fiyat aralığındaki çoğu kulaklıkta bu özellik bulunmuyor. Bundan dolayı gürültü engelleme özelliğinin bulunmaması kulaklığın fiyatı göz önüne alındığında oldukça normal diyebiliriz.

JBL, çoğu kulaklığında olduğu gibi bu modelde de mikrofon konusunda da başarılı bir iş çıkartmayı başardı. Kullanıcılar, kulaklığın mikrofonu üzerinden arama gibi temel işlemlerini rahatlıkla yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra kulaklığın mikrofonu ile oyun içi sohbet gibi yüksek mikrofon kalitesi gerektiren işlemlerde üst düzey performans beklememenizi tavsiye ediyoruz.

Genel olarak değerlendirdiğimizde JBL T205, belirttiğimiz gibi giriş seviyesi kulaklık kullanıcıları için oldukça ideal bir model diyebiliriz. JBL T205, Türkiye’de 270 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Kulaklıklar 0 28
Diğer Aksesuarlar... 0 44
Diğer Aksesuarlar... 0 37
Kulaklıklar 0 31
Kulaklıklar 0 38

Benzer konular

Üst