Kobo

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kitap okuma uygulamaları listemize Kobo ile devam ediyoruz. Kobo, e-kitap sektöründeki en başarılı platformların başında gelmektedir. Çünkü Kobo, kitap okuma uygulamasının yanı sıra üretmiş olduğu e-kitap okuma cihazlarıyla da tanınmaktadır. Bundan dolayı Kobo, e-kitap sektörünün öncü şirketlerinden olmaktadır.

Kobo, Türkiye’de kullanılabilecek en başarılı kitap okuma uygulamalarından birisidir. Çünkü Kobo, çoğu rakibinin aksine Türkçe kitap konusunda oldukça çeşitli bir kütüphaneye sahip. Bu sayede okumak istediğiniz Türkçe kitapları, Kobo üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kobo, tabii ki birçok e-kitabı okuyucularına ücretli bir şekilde sunmaktadır. Fakat bu noktada Kobo, kullanıcılarını mağdur etmemek adına uygun fiyatlandırmalar yapmaktadır. Bu sayede Kobo üzerinden uygun fiyatlara kitapları satın alarak okuma imkanınız mevcut.

Dünyanın en büyük e-kitap platformlarından olan Kobo hem Android hem de Apple kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu sayede teknoloji kullanıcıları, akıllı cihazlarına platformun mobil uygulamasını kolaylıkla indirebilmektedirler. Bunun yanı sıra Kobo, web sitesi üzerinden de okuyucularına hizmet sağlamaktadır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst