Logitech G 333

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Oyuncular için ürettiği ekipmanlarla tanınan Logitech, listemizde yer edinmeyi başardı. Son zamanlarda oyuncular için üretilen kablolu ve bluetooth kulaklıkların sayısı artmaya başladı. Durum böyle olunca Logitech markasının olmadığı bir oyuncu kulaklığı pazarı düşünülemez.

Logitech G 333, piyasadaki en başarılı kablolu kulaklık modellerinin başında geliyor. Şirket, kulaklıkta hem USB-C hem de 3.5 mm AUX bağlantı noktası kullanmayı tercih etti. Bu sayede kulaklık, neredeyse tüm akıllı cihaz kullanıcılarına hitap ediyor diyebiliriz.

Kulaklıkta çift dinamik sürücü mevcut. Bu sürücü, kulaklığın daha güçlü bas performansı göstermesini sağlıyor. Ayrıca Logitech, kullandığı tasarım sayesinde kulaklığın rahatlığı konusunda da oldukça iddialı.

G 333, kablo üzeri bir mikrofona sahip. Şirket, mikrofonun net ve kesintisiz bir iletişim için oldukça ideal olduğunu belirtiyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar, mikrofonun etrafında bulunan kontrol paneli sayesinde oyun veya başka bir işlem esnasında aramaları kolayca yanıtlayabiliyorlar.

Logitech G333, Türkiye’de 900 – 1.000 TL fiyat aralığında satılmaktadır. Kulaklık, özellikle oyuncular tarafından yoğun ilgi gören bir model olarak ön plana çıkıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.