Marshall Kilburn 2

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Eğer şık bir Bluetooth hoparlöre sahip olmak istiyor ve Marshall tasarımlarını seviyorsanız en iyi bluetooth hoparlör tavsiyeleri listemizdeki bu ürünü beğenebilirsiniz. 2.5 kg ağırlığındaki Marshall Kilburn 2, bu boyutta bir hoparlör için oldukça derin baslı yüksek sesler çıkarıyor.
Taşıma askısı sayesinde kolaylıkla taşınan cihaz oldukça sağlam ve dayanıklı. Cihazın suya dayanıklılık sertifikası da bulunuyor. 2.5 saatlik tam dolum şarjla 20 saatten fazla çalışabiliyor. Aynı zamanda hızlı şarj özelliğine de sahip. Bu özelliği sayesinde 20 dakikalık bir şarj ile 3 saat kadar müzik çalabiliyor.

Üst panelinde bulunan analog kontrol düğmeleri; bas, tiz ve ses seviyesini ayarlamanızı sağlıyor. Ürün aynı zamanda 30 metre kadar uzaklıktan çekim mesafesine sahip. Üstelik ürünün IPX2 suya dayanıklılık sertifikası olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca 3.5 mm girişli cihazlarla da uyumlu olması yönünden bir avantaja sahip.

Klasik bir Marshall amfisi tasarımına sahip bu ürün aynı zamanda son derece berrak ve başarılı bir ses sunuyor. Toplamda 36W güce sahip olan bu ürün benzersiz bir ses sunacağına emin olabilirsiniz. Ancak taşınabilirlik konusunda piyasadaki en iyi Bluetooth hoparlör olmadığını belirtmekte fayda var. Hoparlörün Türkiye’deki fiyatı yaklaşık 4.800 TL’den başlıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Kulaklıklar 0 30

Benzer konular

Üst