Marshall Minor II

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi bluetooth kulaklık önerileri listemize Marshall Minor II ile devam ediyoruz. İngiltere merkezli Marshall, müzik sektöründe oldukça başarılı işlere imza atan bir şirket olarak ön plana çıkıyor. Şirket, uzun süredir müzik piyasasına çeşitli ürünler sunuyor. Bu ürünlerin başarıları, şirketi müzik sektöründe ön plana çıkartmayı başardı. Bundan dolayı bizler de listemizde Marshall Minor II modeline yer verdik.

Kulaklık, oldukça şık bir tasarıma sahip. Marshall, yarattığı tasarım ile kullanıcılarını hem tasarım konusunda hem de kullanılabilirlik konusunda memnun etmeyi başardı. Bunun yanı sıra kulaklık, özellikleriyle de adından söz ettirmeyi başarıyor.

Kullanıcılar, kulaklığı yaklaşık 120 dakikada tam dolu kapasitede şarj edebiliyorlar. Bunun yanı sıra kulaklık, şarjı tam doluyken kullanıcılarına yoğun kullanımda ortalama 12 saat kullanım süresi sunuyor.

Güçlü bas performansıyla dikkat çeken kulaklık, aynı zamanda gürültü engelleyici mikrofonuyla da kullanıcılarını etkilemeyi başarıyor. Kulaklığın olumsuz yanı ise toza ve suya dayanıklı olmaması oluyor.

Marshall Minor II, sunduğu ses kalitesi ile kullanıcılarını fazlasıyla memnun ediyor. Kulaklık, Türkiye’de 890 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Diğer Aksesuarlar... 0 39

Benzer konular

Üst