Microsoft Start

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi haber uygulaması listemizin son sıralarına yaklaşırken bir başka teknoloji devi ile karşılaşıyoruz. Microsoft tarafından geliştirilen Microsoft Start, haber takibinin yanı sıra pek çok içerik ve özelliği de uygulamasında barındırıyor. Genel anlamda en iyi haber uygulamaları arasında demek kesinlikle yanlış olmayacaktır.

Birçok haber uygulaması gibi Microsoft Start da kişiye özel bir akış oluşturma konusunda kullanıcıya destek sağlıyor. İlginizi çeken konuları ve temaları Microsoft Start ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. Üstelik hem küresel hem de yerel haberleri Microsoft Start üstünden görüntülemek mümkün.
Microsoft Start’ın haberler haricinde farklı özellikler ve içerikler sunduğunu da belirtmiştik. Bunlardan birisi hava durumu oluyor. Yerel hava durumunuzu uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hava durumunda yaşanan anlık gelişmeleri de takip edebilirsiniz.

Buna ek olarak uygulamada yer alan mini oyunları ve eğlence içeriklerini de belirtelim. Magazin ve eğlence dünyasındaki gelişmeleri de Microsoft Start ile takip edebilirsiniz. Üstelik Microsoft Start, hem yerel hem de dünya genelinde en önemli medya kaynaklarına uygulamasında yer verdiğini de ifade ediyor.

Eğer benzerini pek görmediğiniz bir haber uygulaması arıyorsanız Microsoft Start sizin için uygun olacaktır. Hem App Store hem de Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Akıllı Gözlükler 0 89
Tablet Önerileri 0 93

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.