Web Analytics

Mini LED Ekranlı iPad Pro

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Mini LED ekranlı iPad Pro, uzun zamandır adını duyduğumuz Apple’ın yeni teknolojilerinden biri olmasını beklediğimiz tabletlerden bir tanesi. Tabletlerin ne zaman geleceği ya da ne kadar fiyata satışa çıkacağı hala kesinleşmiş değil ama 2021 yılına girmemizle beraber bu konuda da ciddi bilgiler elde etmiş olduk.

Önce ekran üreticisi tarafından bir doğrulama geldi ve hemen ardından da analistler tarafından paylaşılan bilgiler ortaya çıktı. Buna göre yeni iPad Pro çok yakın.

Mini LED Ekranlı iPad Pro, 5G Desteğine de Sahip Olacak​

İlk bilgi General Interface Solution tarafından gelmişti. Tayvan merkezli dokunmatik ekran üreticisi olan General, Apple’ın kendisi ile çalışmaya başladığını söylemiş ve Mini LED ekran üreteceklerini açıklamıştı.


Hatta üretimin başlayacağı tarih için de 2021 Ocak ayı gösterildi. Bu bilgilerin paylaşılmasından sonra şimdi ise analistler modelin 5G destekli olacağını söyledi. Üst seviye bir iPad olacağı söylenen yeni cihazın 5G destekli olması ve bunun yanında da mini LED ekran kullanması fiyatların biraz daha artış göstermesini sağlayacak.

Fakat net fiyat aralığının ne kadar olacağı konusunda en ufak bir sızıntı ya da bilgi bulunmuyor. Sadece 5G olması bile fiyatın yükselmesine önemli bir etki oluşturacaktır.

Asıl merak edilen konulardan birisi de bu yeni tabletin ne zaman tanıtılacağı noktası. Şimdi mini LED ekran üretimi için bir doğrulama geldi. Üzerine analistler 5G’li bir cihaz üzerinde çalışıldığını doğruladı. Fakat hala tarih yok.

Açıklamalar ve son gelişmeler yeni cihazların çok yakın olduğunu gösteriyor. Fakat net tarih bilmeden biz de net tarih konusunda bilgi paylaşımı yapamayacağız. Sadece şöyle bir tahmin olduğunu söyleyelim ki yeni serinin 2021 yılının ilk çeyreği içerisinde gözükmesi muhtemel. Yani öyle çok beklenecek bir durum kalmadı diyebiliriz.


Mini LED ekranlı iPad Pro tanıtıldığı zaman ya da tanıtıma ilişkin herhangi bir detay ya da herhangi bir veri paylaşımı olduğu zaman yine ekleyeceğiz ve belki de bu kez daha fazla bilgi verme şansımız olacak. Detaylar için takipte kalabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst