Moon+ Reader

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kitap okuma uygulamaları listemize Moon+ Reader ile devam ediyoruz. Moon+ Reader, aynı zamanda en iyi ücretsiz kitap okuma uygulamalarından da birisi olarak karşımıza çıkıyor. Teknoloji kullanıcıları, Moon+ Reader tarafından sağlanan temel okuma özelliklerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorlar.


Moon+ Reader, kütüphane olarak çok zengin bir platform değil. Platformda ücretli ve ücretsiz olarak okunabilecek çeşitli kitaplar mevcut. Ancak kütüphanede yer alan kitaplar, özellikle Türkçe kitap arayan kişileri memnun etmeyecektir diyebiliriz. Bundan dolayı Moon+ Reader, kitaplığından ziyade sağlamış olduğu kitap okuma özellikleriyle dikkat çekiyor.


Çok sayıda dil desteğine sahip olan Moon+ Reader, sahip olduğu arayüz sayesinde kullanıcılarına rahat bir kitap okuma deneyimi sağlıyor. Bunun yanı sıra program, kitaplardaki görsellere uygun olarak geliştirildi. Böylece Moon+ Reader kullanıcıları, okumuş oldukları kitaplarda bir görselle karşılaşmaları durumunda sayfada kayma gibi problemler yaşamıyorlar.


Moon+ Reader, epub uzantı desteğinin yanı sıra PDF başta olmak üzere çok sayıda dosya türüne destek sağlamaktadır. Böylece Moon+ Reader kullanıcıları, platform dışından edinmiş oldukları çeşitli uzantıdaki kitapları Moon+ Reader üzerinden kolaylıkla okuyabilme imkanına sahipler.


 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Android Uygulamalar 0 28

Benzer konular

Üst