Once Upon a Tower

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Listemize Once Upon a Tower ile devam ediyoruz. Bir aksiyon oyunu olarak sunulan Once Upon a Tower, oldukça sevimli bir hikayeye sahip. Bir kulede tıkalı kalmış karakterimiz, cesur bir şövalyenin kendisini kurtarmasını bekliyor. Ancak bir süre sonra dayanamıyor ve karşısına çıkan ne varsa hepsini geçerek ejderhadan kaçmaya çalışıyor. Biz de bu macerada karakterimize yardım ediyoruz.

Oyun oldukça eğlenceli ve basit bir mekaniğe sahip. Karakterimiz, ekranda parmağınızı kaydırdığınız yere doğru balyozunu savuruyor. Bu esnada karşısına çıkan bazı maddeleri yok edebiliyor, bazılarını topluyor, bazılarına ise müdahalede bulunamıyor.

Temel olarak amacımız, kulenin en üst katından aşağıya doğru inmek. Bu sebeple hareketlerimiz aşağıya doğru inmeye dayalı oluyor. Bazı noktalarda ejderha bile gitmemizi engellemeye çalışıyor.

Oyunda gerçekten oldukça fazla sayıda düşman sayılabilecek nesne ve karakter bulunuyor. Kimileri üstünüze doğru saldırıyor, kimileri ise size doğru bir alev topu fırlatıyor. Ya da yukarıdan aşağıya doğru kazarken tam altınızda bulunan bir diken yüzünden bütün emekleriniz yok olabiliyor.

Oyunda farklı silahlara sahip çeşitli karakterler de bulunuyor. Oyun bu karakterleri eğlenceli bir şekilde ve mizahi bir cümle ile sunuyor.

Oyunun grafikleri aynı Orbia gibi, oldukça yumuşak ve yerinde duruyor. Üstelik oyunun ses efektleri ve müzikleri son derece başarılı. Oyunu oynarken arkadan eşlik eden sesler sayesinde oyun zevkiniz katlanıyor. Once Upon a Tower Google Play Store ve App Store’da ücretsiz olarak bulunuyor. Üstelik internetsiz mobil oyunlar arasında yer alıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst