OnePlus 9

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi 5G destekli telefonlar listemizde yer alan bir diğer model ise OnePlus 9 oluyor. Özellikle kamera özellikleriyle destan yazan bu cihaz bağlantı konusunda da oldukça başarılı. Cihazda yer alan 5G desteğine ek olarak ürünü çift hatlı bir şekilde kullanmak da mümkün.

Ayrıca, Wi-Fi 6 ve Bluetooth 5.2 de cihazda yer alan bağlantı özellikleri arasında. Günümüzün gerekliliklerinden biri haline gelmeye başlayan NFC’de cihazda bulunuyor. Tüm bu açılardan cihazın ne kadar başarılı bir bağlantı desteğine sahip olduğunu görmek mümkün.

Cihazın genel özelliklerine aktığımızda ise 6.55 inç boyutunda FHD+ bir AMOLED ekran karşımıza çıkıyor. 120Hz ekran yenileme hızına ve 402 PPI piksel yoğunluğuna sahip bu model ekran konusunda bekleneni fazlasıyla veriyor.

Performans konusunda ise Snapdragon 888 ve Adreno 660 GPU ile kullanıcıların karşısına çıkan cihaz oldukça güçlü. Buna ek olarak 8 GB ve 12 GB RAM desteği ile 128 GB ve 256 BG depolama cihazda yer alıyor. Depolama teknolojisi ise UFS 3.1 oluyor.

Kamera özelliklerine baktığımızda ise ekstra geniş açı, makro çekim, portre modu, telefoto ve daha birçok unsur görüyoruz. Genel anlamda oldukça başarılı olan bu ürün yaklaşık 11.600 TL’den satışta.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst