Web Analytics Made Easy - Statcounter
Oppo Reno 4 | Türkiye'nin Mobil Forumu!

Oppo Reno 4

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
istemizin son sırasında Oppo Reno 4 yer alıyor. Reno 4, bir üst modeli olan Reno 4 Pro kadar güçlü donanımlara sahip olmasa da özellikleri sayesinde en iyi Oppo telefonu modelleri arasına girmeyi başarıyor. Oppo, bu modeli de Reno 4 Pro gibi 2020 yılının yazında kullanıcılarıyla buluşturdu.Reno 4, 6.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Bu ekran, 60 Hz yenileme hızına sahip. Ayrıca Oppo, ekranda FHD+ çözünürlüğünde AMOLED bir panel kullanmayı tercih etti. Böylece şirket, Reno 4 modelinde üst düzey olmasa da yeterli performans gösterecek bir ekran kullanmayı başardı.
Telefonun işlemci kısmında Snapdragon 720G mevcut. Bunun yanı sıra cihazda 8 GB RAM bulunuyor. Böylece Oppo, güçlü bir işlemci-RAM uyumu yakalamayı başardı. Bu durum da telefonun yüksek bir performans göstermesini sağlıyor. Cihazın depolama alanına baktığımızda ise Oppo’nun kullanıcılarına 128 GB depolama alanı sunduğunu görüyoruz. Reno 4, 4015 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip. Bu batarya, 30 W hızlı şarj desteği ile kullanıcılarına hızlı bir şarj deneyimi sunuyor.

Oppo, çoğu modelinde olduğu gibi bu modelde de yüksek bir kamera performansı yakalamayı hedefledi. Bundan dolayı cihazın ana kamerasında 48 MP çözünürlüğünde bir kamera yer alıyor. Ayrıca şirket, bu modelde 8 MP ikinci, 2 MP üçüncü ve dördüncü kameralar kullanmayı tercih etti. Cihazda iki tane ön kamera mevcut. Ana ön kamera, 32 MP çözünürlüğündeyken ikinci ön kamera ise 2 MP çözünürlüğünde performans gösteriyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.