OverDrive

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
ABD merkezli OverDrive, en eski kitap okuma platformlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. 1986 yılında hizmet vermeye başlayan OverDrive, aynı zamanda en popüler kitap platformlarından birisidir. Çünkü OverDrive, sahip olduğu kitaplar ile dünya genelinde kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmeyi başarıyor.

Global bir kitap sağlayıcısı olmayı hedefleyen OverDrive, dünya genelinde çoğu kullanıcısına hitap eden kitaplara sahip. Bunun yanı sıra OverDrive, bazı akademik kitaplara da kütüphanesinde yer veriyor. Böylece OverDrive, çok kullanışlı bir kitap okuma platformu olmayı başarıyor.

OverDrive, günümüzde hem web sitesi hem de mobil uygulamaları üzerinden hizmet veriyor. Şirket, web sitesi üzerinden platformda yer alan kitapları sergilemektedir. Bunun yanı sıra OverDrive, kitap içeriklerine erişmek için kullanıcılarını mobil uygulamasına yönlendirmektedir.

OverDrive, 2023 yılından itibaren Libby olarak kullanıcılarına hizmet verecek. Libby, diğer platformların dışında kullanıcılarından programda yer alan kütüphanelerden birisine üye olmalarını istiyor. Libby, Türkiye’de Bilkent Üniversitesi Kütüphanesi ve İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kartı bulunan kişilere hizmet sağlamaktadır. Eğer bu kurumların kütüphane erişim kartına sahip değilseniz Libby tarafından sağlanan özelliklerden faydalanamıyorsunuz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst