Pin Out

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
İkinci oyunumuz Pin Out, tam anlamıyla bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun dinamikleri herkesin aşina olduğu ve severek oynadığımız Pinball’a oldukça benziyor. Hatta Pin Out, Pinball’un farklı seviyeler barındıran bir hali olarak düşünülebilir.

Farklı seviyeler barındırmak derken bahsettiğimiz şey; Pin Out’un klasik Pinball’dan farklı olarak, sürekli ileriye gitmeyi hedeflemesidir. Topu oyunun içindeki ikiden fazla kol ile mümkün olan en uzak mesafeye taşımaya çalışıyoruz. Ayrıca oyunda sadece kol değil, top fırlatıcı ve klasik Pinball’da da bulunan, topu hareketlendiren dekorlar gibi unsurlar da mesafe kat etmemize yardımcı oluyor.

Bütün bunları yapmamız gereken bir süre bulunuyor. Oyunun içinde yol alırken, belirli rotalarla süre de toplayabiliyoruz. Oyunun içinde zaman dondurma, hareket yavaşlama gibi güçlendirmeler de mevcut.

Oyunda ilerlerken karşımıza küçük sürprizler de çıkıyor. Oyunun içinde arcade makinelerinde de oynanabilen mini oyunlar bulunuyor. Bu mini oyunları oynayarak ek süre kazanabiliyoruz.

Üstelik oyunun her bölüm değişiminde, müzik de değişiyor. Oyunun yaratıcıları, hem tasarımı hem müzikleriyle fütüristik bir hava oluşturmayı fazlasıyla başarmış.

Oyun her bölümde yeni bir kayıt noktası oluşturuyor. Ancak bu kayıt noktalarından devam etmek için oyunun premium sürümünü almanız isteniyor. Belirtmekte fayda var, premium sürümü olmadan da oyunu reklamsız olarak oynamak mümkün.

PinOut, Play Store’da ve App Store’da ücretsiz olarak bulunuyor. Bizim de en iyi mobil oyunlar listemizde yer almaya hak kazanıyor. Ayrıca internetsiz oynanabilen mobil oyunlar arasında da yer aldığını belirtelim.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.