QCY T17

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi bluetooth kulaklık önerileri listemizin ilk sırasında Türkiye’de çok fazla kullanılan bir model olan QCY T17 yer alıyor. QCY, dünya genelinde üretmiş olduğu giriş-orta seviye kulaklık modelleriyle tanınmaktadır. Şirket, bir süredir Türkiye’de de kulaklık modelleriyle kullanıcılarıyla buluşuyor. QCY T17, markanın en çok tercih edilen giriş seviye kulaklık modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Sade ve şık bir tasarıma sahip olan kulaklık, rahatlık konusunda kullanıcılarını fazlasıyla memnun ediyor. QCY, her ne kadar uygun fiyatlı kulaklık modelleriyle bilinse de konfora önem vermektedir. Bundan dolayı QCY T17, uzun zamanlı kullanımlarda dahi kullanıcılarını rahatsız etmemektedir. Kulaklık, dayanıklılık konusunda da oldukça memnun edici diyebiliriz. Çünkü kulaklığın IPX5 yani suya dayanıklılık sertifikası mevcut.

Bunun yanı sıra bir kulaklığın en önemli özelliği, ses performansı olmaktadır. Nitekim QCY, ses performansı konusunda da yeterli bir performans gösteriyor. T17, pasif gürültü önleme özelliğiyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Ayrıca QCY, kulaklığın ses performansını artırabilmek için çeşitli yeni nesil özellikler kullandıklarını belirtiyor.

QCY T17, Türkiye’deki en uygun kablosuz kulaklık modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. Kulaklık, 225 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst